Nawigacja

  • LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO EKOLUDKA

    W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

    1. Domina Wiktoria

    2. Kubacki Filip

    3. Madej Maja

    4. Makarewicz Lena

    5. Małecka Dagmara

    6. Markowska Nikola

    7. Nieściur Lena

    8. Nowicki Dariusz

    9. Pacholczyk Adam

    10. Rudzińska Maja

    11. Sitarska Julia

    12. Stępień Mikołaj

    13. Szymula Teodor

    14. Wądołowska Nikola

    15. Wiśniewski Franciszek

    16. Wiśniewski Szymon

    17. Wróbel Wiktor

    18. Zięcina Liwia

    19. Żółtański Kacper

    LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO GRUPY PIĘCIOLATKÓW

    W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

    1. Blicharz Martyna

    2. Delest Natalia

    3. Gałdyk Michalina

    4. Kulczyk Dominik

    5. Kupnicki Bartłomiej

    6. Łuczak Michalina

    7. Orman Hanna

    8. Paciorek – Wolińska Julia

    9. Pawlak Natalia

    10. Pawłowska Wiktoria

    11. Piguła Kacper

    12. Podkowiak Mateusz

    13. Sadłowski Wojciech

    14. Splitt Cezary

    15. Wasik Oliwia

    16. Wcisło Sara

    17. Wójcik Michał

    18. Woszczyńska Małgorzata

     

    LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO GRUPY SZEŚCIOLATKÓW

    W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

    1. Borkowski Borys

    2. Budzik Wiktor

    3. Dopytała Zuzanna

    4. Hacia Antonina

    5. Karakuła Maja

    6. Kazimierczak Maria

    7. Kierylak Maja

    8. Kocyło Bartosz

    9. Kocyło Grzegorz

    10. Kopeć Aleksandra

    11. Kujawka Blanka

    12. Kulik Oliwia

    13. Marszałek Julia

    14. Muszyńska Blanka

    15. Myśliwiec Mateusz

    16. Nowak Beata

    17. Ograbek Patryk

    18. Romaniuk Wiktoria

    19. Sadłowski Wiktor

    20. Stecki Wiktor

    21. Tumanowicz Greta

    22. Werens Iga

    23. Wiącek Katarzyna

    24. Wójcik Małgorzta

    25. Wyder Krystian

     

     

    LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLASY PIERWSZEJ

    W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

    1. Bernacka Alicja

    2. Chodyma Julia

    3. Kasprzak Miłosz

    4. Kuliś Oliwia

    5. Łapecińska Natalia

    6. Pasikowski Szymon

    7. Valentino Wiktor

     

     

     

     

     

  • Odjazdy autobusu szkolnego w dniu 18,19 kwietnia 2016 r.

     

    I KURS

    Miejscowość

    Godziny

    odjazdu

    Nowe Chrapowo

     

    7.05

    Stare Chrapowo

     

     

    7.10

    Nowe Linie

     

    7.15

    Swochowo

     

    7.20

    Linie

     

    7.25

     

    Chabówko

     

    7.00

    Będgoszcz

     

    7.05

    Chabowo

     

    7.10

    Babin

     

    7.15

    Babinek

     

    7.20

    Parsów

     

    7.25

     

    II KURS

    Miejscowość

    Godziny

    odjazdu

    Nowe Chrapowo

     

    8.00

    Stare Chrapowo

     

     

    8.05

    Nowe Linie

     

    8.10

    Swochowo

     

    8.15

    Linie

     

    8.20

     

    Chabówko

     

    8.00

    Będgoszcz

     

    8.05

    Chabowo

     

    8.10

    Babin

     

    8.15

    Babinek

     

    8.20

    Parsów

     

    8.25

     

  • FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

    Dnia 18 lutego 2016 roku w Szczecinie odbył się ostatni etap wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego. W zmaganiach wzięły udział dwie uczennice naszej szkoły: Leonora Gapys (kl. VI b) oraz Nell Zeuge (kl. V b). Arkusz konkursowy obejmował zadania zamknięte oraz otwarte, za które łącznie można było otrzymać 50 punktów. Obie uczestniczki bardzo dobrze poradziły sobie z zadaniami (Nell zdobyła 49 punktów, a Leonora 47)
    i uzyskały tytuł laureata.

    Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • E- OBYWATEL NOWE UMIEJĘTNOŚCI CYFROWE

    W związku z zamiarem przystąpienia Gminy Bielice do projektu pt: „E- OBYWATEL NOWE UMIEJĘTNOŚCI CYFROWE” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020 zachęcamy wszystkich mieszkańców do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety badającej zapotrzebowanie w zakresie umiejętności cyfrowych. Wypełniona ankieta to szansa dla mieszkańców na bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje korzystania z Internetu a także przygotowanie, aby w praktyczny sposób korzystać w codziennym życiu z e –usług w takich obszarach jak np. sprawy obywatelskie, ochrona zdrowia, świadczenia społeczne czy prowadzenie działalności gospodarczej.

    Wypełnienie ankiety jest możliwe pod poniższym linkiem do dnia 31.12.2015 r.

    http://www.ankietka.pl/ankieta/210142/ankieta-gmina-bielice.html


     

    Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i udział w badaniu. 

  •  

    Godziny odjazdu autobusu szkolnego

    od dnia 1.09.2015 r.

    godz 7.20

    Nowe Chrapowo      6.40
      Stare Chrapowo      6.45
      Nowe Linie             6.50
      Swochowo             7.00
      Linie                     6.55

     Chabówko              6.35
     Będgoszcz              6.40
     Chabowo                6.45

     Babin                     6.50
     Babinek                 6.55
     Parsów                  7.00

    godz 8.05

     

    Nowe Chrapowo      7.20
      Stare Chrapowo      7.25
      Nowe Linie             7.30
      Swochowo             7.45
      Linie                     7.30

     Chabówko              7.20
     Będgoszcz              7.25
     Chabowo                7.30

     Babin                     7.35
     Babinek                 7.40
     Parsów                  7.50

      godz. 9.05

     

    Nowe Chrapowo 8.25
    Stare Chrapowo 8.30
    Nowe Linie 8.35
    Swochowo 8.45
    Linie 8.40

     


    Chabówko 8.15
    Będgoszcz 8.10
    Chabowo 8.20
    Babin 8.25
    Babinek 8.35
    Parsów 8.45

     

     

  • Godziny lekcyjne w I półroczu roku szkolnego 2015/2016

    01.09.2016

    0. 7.20- 8.05

    1.8.10- 8.55

    2.9.05 -9.50

    3.10.00- 10.45

    4. 10.55-11.40

    5.11.55-12.40

    6.12.50-13.35

    7. 13.40-14.25

     

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Bielicach
    ul. Jana Pawła II 33 a, 74-202 Bielice
  • 091 5644 127
    fax 091 5644127

Galeria zdjęć