• Konkurs na najładniejszy

stroik bożonarodzeniowy

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a z nimi tradycyjnie już konkurs plastyczny, który polega na zaprojektowaniu bożonarodzeniowego stroika.

Do 8 grudnia 2022 roku czekamy na prace uczniów Szkoły Podstawowej

im. Jana Pawła II w Bielicach przygotowane w 2 kategoriach:

• Kategoria A – dla uczniów szkół podstawowych: kl. I-III,

• Kategoria B – dla uczniów szkół podstawowych: kl. IV-VIII,

Prace konkursowe należy dostarczyć do świetlicy szkolnej w nieprzekraczalnym terminie do 8 grudnia włącznie.

Komisja konkursowa powołana przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Bielicach wybierze 3 najładniejsze stroiki (po 1 w każdej kategorii wiekowej).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 grudnia 2022 r.

Uwaga! Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu stroika świątecznego. Do konkursu dopuszczone będą wyłącznie prace wykonane dowolną trwałą techniką plastyczną.

Prace należy opatrzyć następującymi danymi umieszczonymi na odwrocie: kategoria (A lub B), imię i nazwisko autora stroika świątecznego.

Prace przekazane na konkurs przechodzą na własność Organizatora. Organizator nie zwraca nadesłanych prac; nagrodzone i wybrane prace zostaną sprzedane na Gminnym Festynie Świątecznym, a uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na doposażenie świetlicy szkolnej.

" ZAWSZE RAZEM"

Schronisko dla Zwierząt w Choszcznie

dla

Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bielicach

Serdecznie dziękujemy Wam za dary dla naszych podopiecznych i okazaną życzliwość.

Każdy taki gest wpływa na poprawę życia psów

w schronisku.

• UWAGA

• Dnia 10 listopada 2022 r. sekretariat szkoły czynny od godz. 7.00 do godz. 12.00