• Podsumowanie

• PODSUMOWANIE ROCZNE – ROK SZKOLNY 2022/2023

Średnia ocen uczniów klas 4-8 – 3,97

Najwyższą średnią ocen uzyskała:

I klasa 5a – śr. 4,60 wych. Urszula Sterna

II klasa 6a – śr. 4,35 wych. Anna Rudzińska

III klasa 4a – 4,34 wych. Agnieszka Michalik

IV klasa 5b – śr. 4,10 wych. Anna Szkarapata

V klasa 7a – śr. 3,80 wych. Katarzyna Wolińska

VI klasa 8a – śr. 3,65 (3,83) wych. Marta Durka - Pawłowska

VII klasa 8b – śr. 3,19 (3,36) wych. Bogusława Cesarz

Najlepszy Absolwent – Malwina Kulczyk, klasa 8a ,średnia ocen 5,60; wzorowe zachowanie.

Najwięcej punktów z zachowania uzyskała Alicja Bernacka, klasa 7a – 311,5.

Uczniowie wytypowani do Stypendium Wójta Gminy Bielice:

za wysokie wyniki nauczania:

Klasy 4 - 6:

1. Szymon Wiśniewski, uczeń klasy 4a, średnia ocen 5,73, wzorowe zachowanie; zdobywca dwóch złotych medali w Ogólnopolskim Turnieju Karate Antai Cup 2022.

2. Grzegorz Kocyło, uczeń klasy 6a, średnia ocen 5,58, wzorowe zachowanie.

3. Hanna Orman, uczennica klasy 5a, średnia ocen 5,50, wzorowe zachowanie.

4. Wiktor Budzik, uczeń klasy 6a, średnia ocen 5,50, wzorowe zachowanie.

Klasy 7 -8:

1. Malwina Kulczyk, uczennica klasy 8a, średnia ocen 5,46 (klasyfikacja końcowa 5.59), wzorowe zachowanie.

za osiągnięcia sportowe:

1. Mateusz Podkowiak, uczeń klasy 5a, średnia ocen 4,58, wzorowe zachowanie; I miejsce w konkurencji Kata Indywidualne Żółte Pasy 2023 w Ogólnopolskim Turnieju Karate „Antai Cup 2023”.

2. Natalia Pencarska, uczennica klasy 5b, średnia ocen 5.08, wzorowe zachowanie; III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek i Młodzików w Sumo.

7. Uczniowie wyróżniający się w nauce:

1a: Nadia Koligot, Kamil Miklaszewski, Aleksandra Budzik, Jakub Sadłowski, Filip Bienias

2a: Maja Adamska, Oliwier Wądołowski, Zofia Sękowska, Antonina Kołobycz, Martyna Ociepa

2b: Martyna Pluta, Marcelina Sitarska, Nadia Rosół, Zuzanna Sadło, Oliwier Szczęsny,

3a: Natalia Wyder, Maja Madej, Maja Rudzińska, Teodor Szymula, Liwia Zięcina

3b: Wiktor Ciesielski, Wiktoria Domina, Gabriela Gottfried, Adam Chrzanowski, Ewelina Linkiewicz,

4a: Szymon Wiśniewski, Julia Sitarska, Damian Dwornik, Lena Makarewicz, Lena Nieściur, Kacper Żółtański

5a: Hanna Orman, Jakub Szablewski, Oliwia Wasik, Alicja Panek, Dominik Kulczyk, Agata Gapys, Natalia Delest, Wiktoria Pawłowska,

5b: Natalia Pencarska, Wojciech Sadłowski, Julia Pencarska,

6a: Wiktor Budzik, Bartosz Kocyło, Blanka Muszyńska, Grzegorz Kocyło, Maria Jastrzębska, Zuzanna Dopytała, Aleksandra Kopeć, Taras Ferents, Krystian Wyder,

7a: Maja Szablewska, Alicja Bernacka, Wiktoria Szablewska,

8a: Malwina Kulczyk, Wiktoria Stańko