• Zapraszamy

• W dniu 5.12.2023r ( wtorek ),

odbędzie się kiermasz świąteczny pierniczków.

Pierniczki można kupić na stoisku przy sklepiku szkolnym.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną.

Akcja ma na celu podtrzymanie tradycji świątecznych, jak również wspomoże planowane działania Szkolnego Klubu Wolontariatu ( w tym koszulki dla aktywnych i najbardziej angażujących się wolontariuszy )

SMACZNEGO

• Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

• Już w najbliższą sobotę podczas jarmarku bożonarodzeniowego będziecie mogli kupić książeczkę napisaną i zilustrowaną przez dzieci z naszej szkoły. Poznacie historię Kazika, który marzył jedynie
            o tym, żeby spadł śnieg. Czy marzenie się spełniło? Tego dowiecie się z fascynującego, pełnego zaskakujących zdarzeń opowiadania, którego akcja rozgrywa się w Bielicach.

Książeczki w cenie 10 zł będą sprzedawane przez uczniów.

• Informacja

•  Bardzo dziękujemy Staroście Pyrzyckiemu Panu Stanisławowi Stępniowi oraz Powiatowej Radzie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym za przekazanie naszym pierwszakom kamizelek i elementów odblaskowych .                                                                                                                                                    Akcja ma na celu wsparcie szkół podstawowych poprzez promowanie bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym, a także zapobieganie wypadkom drogowym, których ofiarami są dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

• „ ZBIÓRKA DLA BURKA”

•

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza całą społeczność szkolną do akcji „Zbiórka dla Burka”. Jest to już trzecia zbiórka dla podopiecznych ze schroniska.

Zbieramy :

- karmę dla psów i kotów ( suchą i mokrą),

- koce,

- obroże, zabawki dla zwierząt.

Zbiórka – miejsce koło sklepiku szkolnego.

Termin – 6- 17 listopada 2023.

• UWAGA

• sekretariat szkoły