• ZEBRANIA – 30.03.2023 r.

• Drodzy Rodzice, 30 marca o godz 16.15 na korytarzu przy sali 11 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Sanepidu i Policji w ramach realizacji programu porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach.

Serdecznie zapraszamy.

• Informacja

• Dziękujemy za udział Państwa szkoły podstawowej w edukacyjnym Programie dla szkół, dzięki któremu dzieci z klas I-V mogą w praktyce uczyć się zasad zdrowego odżywiania, poprzez regularne spożywanie owoców, warzyw i produktów mlecznych oraz powiązane działania edukacyjne.

Mając na uwadze, iż dla jak najskuteczniejszej realizacji programu i osiągania jego celów ważne jest zaangażowanie zarówno szkół, w których jest on realizowany, jak również wsparcie rodzin dzieci w nim uczestniczących, przekazujemy Państwu do wykorzystania propozycję informacji – listu Państwa szkoły skierowanego do rodziców i opiekunów dzieci uczestniczących w programie. W związku z rozpoczęciem drugiego semestru realizacji programu w przygotowanym liście przypominamy rodzicom o zasadach i celach programu, w którym uczestniczą ich dzieci oraz o jego ważnych aspektach, na które powinni zwrócić uwagę. Zachęcamy również do kontynuowania aktywności związanych ze zdrową dietą oraz aktywnym stylem życia w domu rodzinnym.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o udostępnienie załączonego listu rodzicom zgodnie z formą komunikacji z rodzicami przyjętą w Państwa szkole, np. mailowo lub poprzez dziennik elektroniczny, itp., za co z góry serdecznie dziękujemy.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

• UWAGA

• W czasie trwania rekolekcji tj. 14,15 marca 2023 r. autobus szkolny bedzie kursował bez zmian (bedą dwa kursy autobusu rano na godz. 8.10, 9.05 )

Kurs autobusu  na godz. 7.20 zostaje odwołany.

• Rekolekcje

• Zgodnie z § 10 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992 r. w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 983), w dniach 13 – 15 marca br. dla uczniów klas I – VIII szkoły zorganizowane będą Rekolekcje Wielkopostne zgodnie z poniższym harmonogramem.

9.00 - Msza święta w Parafia Matki Bożej Królowej Polski