• UWAGA

• Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że na stronie https://www.programdlaszkol.org/program/ankieta została zamieszczona krótka (2-3 minutowa) ankieta dotycząca działań promocyjnych realizowanych w bieżącym roku szkolnym w ramach unijnego „Programu dla szkół”.

Serdecznie zapraszam do jej wypełnienia.

Jednocześnie proszę o zamieszczenie komunikatu o ankiecie także w dzienniku elektronicznym.

Będzie ona aktywna do 15.09.2023.

Zachęcam do jej wypełnienia.

• Zapraszamy do strefy ósmoklasisty:

• Egzamin ósmoklasisty w roku szkolnym 2022/2023 odbędzie się w dniach 23, 24 i 25 maja 2023 roku /odpowiednio wtorek, środa i czwartek/. Egzamin ósmoklasisty jest obowiązkowy. Oznacza to, że każdy uczeń klasy VIII musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Egzamin odbywa się w formie pisemnej i składa się z trzech przedmiotów: języka polskiego w pierwszym dniu (trwa 120 minut), matematyki (100 minut) i języka obcego nowożytnego (90 minut).

Egzamin sprawdza wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej w odniesieniu do przedmiotów egzaminacyjnych nauczanych w klasach I–VIII szkoły podstawowej. Jego wyniki są brane pod uwagę podczas rekrutacji do szkół średnich.

Harmonogram, komunikaty, informacje oraz szczegółowe informacje na temat egzaminu ósmoklasisty na rok szkolny 2022/2023 znajdziecie na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Terminarz ósmoklasisty na rok szkolny 2022/2023:

23 maja 2023r. - egzamin z języka polskiego

24 maja 2023r. - egzamin z matematyki

25 maja 2023r. - egzamin z wybranego jeżyka nowożytnego

• Wesołych Świąt

• Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy: zdrowia, rodzinnego spokoju, pięknych chwil spędzonych przy świątecznym stole i aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bielicach