• Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia,

jest taka moc, co smutek w radość przemienia,

jest taka siła, co spełnia marzenia…

To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.’’

Najlepsze życzenia, spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia

wypełnionych wzajemną życzliwością i zrozumieniem

oraz sukcesów w nadchodzącym 2023 roku

dla

CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ

składają

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły

• Świąteczne ogłoszenie!

•  Dnia 22 grudnia 2022r. w naszej szkole od samego rana będzie panowała świąteczna atmosfera!

W tym dniu zapraszamy całą społeczność szkolną na piękną, świąteczną ucztę kulturalną.

Zaczynamy o godzinie 9! Wtedy w sali gimnastycznej odbędą się świąteczne występy artystyczne przygotowane przez  uczniowie z edukacji wczesnoszkolnej.

O godzinie 11 rozpoczną się jasełka, w których wystąpią nasi starsi uczniowie, ich rodzice a nawet dziadkowie!

Gwarantujemy chwile pełne wzruszenia. Ho, ho, ho... będzie się działo!

• Jarmark Bożonarodzeniowy

• Dnia 11 grudnia 2022 r. odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany na placu przed Urzędem Gminy w Bielicach. Jest już tradycją, że w okresie przedświątecznym nauczyciel świetlicy wraz z uczniami własnoręcznie przygotowują stroiki a następnie na kiermaszu organizowanym przez Wójta Gminy Bielice je sprzedają. Dochód ze sprzedaży przeznaczają na wsparcie działalności świetlicy. Zainteresowanych zakupem pięknych stroików nie brakowało. Dlatego szybko na naszym kiermaszowym stoisku zrobiło się pusto.

Serdecznie WSZYSTKIM dziękujemy

• KONDOLENCJE

•                                                              Wyrazy głębokiego żalu i współczucia

Pani Renacie Jasiak

oraz najbliższej rodzinie

z powodu śmierci

TATY

składa

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy

Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bielicach

• Świąteczny nastrój

•      Od początku grudnia w naszej szkole rozpoczęły się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.              W holu szkoły pojawiła się piękna choinka, która swoim urokiem nadaje świąteczny klimat naszej szkole.

Bardzo dziękujemy Pani Jolancie Wojcieszek za podarowanie pięknego świątecznego drzewka.

SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU

W dniu 5 .12.2022 r ( poniedziałek), odbędzie się kiermasz świąteczny pierniczków.

Pierniczki można kupić na stoisku przy sklepiku szkolnym oraz u wolontariuszy. Koszt paczuszki to 5zł.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną.

Akcja ma na celu podtrzymanie tradycji świątecznych, jak również wspomoże planowane działania Szkolnego Klubu Wolontariatu ( w tym koszulki dla aktywnych i najbardziej angażujących się wolontariuszy )

SMACZNEGO