• Miłe odwiedziny

• Wielkanocny stroik wręczyły Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bielicach dzieci z Przedszkola Ziarenko, które dzisiaj z życzeniami świątecznymi zawitały do naszej szkoły.

Wprowadzając w świąteczną atmosferę przedszkolaki zaśpiewały radosną wiosenną piosenkę. Pani dyrektor oprowadziła przedszkolaków po szkole. Miały one okazję zobaczyć jak uczą się przez zabawę nasi najmłodsi uczniowie  z grup przedszkolnych: zerówki, pięciolatków, Ekoludka.

Wyjątkowym Gościom dziękuje za miłe odwiedziny.

• Dziękujemy

• Z inicjatywy Pani Wójt Gminy Bielice Iwony Kochel rodzice, pracownicy mogą już korzystać z nowo powstałego parkingu przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Bielicach. Utwardzony plac przy wejściu C naszej szkoły powstał dzięki szkolnemu konserwatorowi , który użyczył nieodpłatnie swojego prywatnego sprzętu, pracownikom Urzędu Gminy Bielice, których Pani Wójt delegowała do ciężkiej pracy przy utwardzaniu i wstawianiu krawężników. Bardzo dziękujemy Panu Zbigniewowi Kołodziejowi za nieodpłatne użyczenie tura, który był niezbędny do załadowania ziemi utwardzającej parking.

To niezwykle potrzebna inwestycja, która poprawi bezpieczeństwo uczniów. Zdarzało się, że w przeszłości autobus szkolny dowożący uczniów miał problemy aby bezpiecznie podjechać pod szkołę ze względu na zaparkowane samochody przed wejściem głównym.